grafika

Internat Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej mieści się w przestronnym, ceglanym budynku w Bytomiu Szombierkach. Droga do centrum miasta zajmuje nie więcej niż 15 minut jazdy środkami komunikacji miejskiej. Przystanki, tak tramwajowy jak i autobusowy, znajdują się tuż pod bramą Internatu.

Nad bezpieczeństwem i prawidłowym rozwojem naszych wychowanków czuwa wykwalifikowana, kreatywna kadra, która dużo pracy wkłada w to, aby wychowankowie czuli się tu dobrze i bezpiecznie. Po powrocie ze szkoły, w której dzieci pracują długo i bardzo efektywnie, zawsze udaje nam się zaangażować je w dodatkowe ciekawe zajęcia plastyczne z wykorzystaniem ciekawych technik, jak np. quiling czy filcowanie na mokro, a także w ostatnim czasie modny coaching, który znalazł wielu zwolenników wśród naszych wychowanków. Wychowankowie, mieszkając w trzyosobowych pokojach z łazienkami, mają zapewnione dobre warunki mieszkaniowe. Niebagatelna jest również pomoc w nauce naszym podopiecznym, którą oferują wychowawcy Internatu.

Naszym celem jest dbanie o dobrą, domową atmosferę tak, aby powrót do Internatu wiązał się z uczuciem powrotu do miejsca, gdzie nas rozumieją i wspierają, gdzie uczniowie nigdy nie zostają sam na sam ze swoimi troskami.

Padlet internatu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu:

Internat Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu