VIII OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY DLA AKOMPANIATORÓW SZKÓŁ BALETOWYCH

Centrum Edukacji Artystycznej oraz Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. L. Różyckiego w Bytomiu zapraszają na VIII Ogólnopolskie Warsztaty dla Akompaniatorów
Szkół Baletowych.

więcej

Zajęcia taneczne tuż, tuż…

Serdecznie zapraszamy dzieci spoza szkoły na zajęcia taneczne w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, profesjonalne sale baletowe - jesteśmy gotowi do pracy!

więcej

Młody Duch Tańca!

Z przykrością informujemy, że z przyczyn losowych, nie odbędzie się, zaplanowana na wtorek, 6 września, Jubileuszowa Gala projektu Młody Duch Tańca - V edycja.

więcej

V jubileuszowa edycja projektu Młody Duch Tańca!

Serdecznie zapraszamy na Galę Jubileuszową z okazji V edycji projektu.
Bytomskie Centrum Kultury, 6 września, godzina 18:00, WSTĘP WOLNY!

więcej

Najlepsza szkoła podstawowa w Bytomiu

Z wielką dumą pragniemy się pochwalić wynikami, jakie uzyskali w roku szkolnym 2021/2022 nasi uczniowie na egzaminach zewnętrznych.

więcej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023!
Spotykamy się 1 września, na sali baletowej nr 1, o godzinie 10:00.
Do zobaczenia!

więcej

Zajęcia taneczne

Serdecznie zapraszamy na zajęcia taneczne, prowadzone przy Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu. Zapraszamy dzieci spoza szkoły wraz z rodzicami - proponujemy naukę tańca klasycznego zarówno dla dzieci jak i dorosłych: gwarantujemy prowadzenie zajęć przez zawodowych nauczycieli tańca, na profesjonalnych salach baletowych.

więcej

Grand Jeté International Dance Awards w Portugalii 8-10 lipca 2022.

Wiktor Perdek uczeń klasy VIII naszej Szkoły (taniec klasyczny - Larisa Ermolova, taniec współczesny - Anna Śmiganowska) zrealizował nagrodę uzyskaną w Konkursie European Ballet Grand Prix w Wiedniu, jaką był udział w Grand Jeté International Dance Awards w Portugalii 8-10 lipca 2022.

więcej